Прикраси з діамантами

Діаманти

Чаруючі всіх діаманти - це алмази, яким шляхом ограновування була додана особлива форма, що створює неповторний блиск. Потрапляючи на камінь зверху, промені світла не проходять крізь нього, а відображаються - завдяки цьому діамант красиво «грає», мерехтячи безліччю яскравих іскор. Саме ця гра світла робить діаманти найкрасивішими і бажаними дорогоцінними каменями, а прикраси з ними - предметом бажання чоловіків і жінок з усього світу.


Як вибрати прикраси з діамантами?

Перш ніж купити ювелірні прикраси з діамантами, необхідно ознайомитися з їх характеристиками. Вони вказуються на бирці приблизно в наступному вигляді: 3 Кр 59-0,2 3/3. Це означає, що у виробі є вставки трьох діамантів круглого огранювання з 59 гранями кожен, загальна вага яких дорівнює 0,2 карат; клас за кольором - 3, по чистоті -3.

Вибираючи прикрасу з діамантами, для початку визначтеся, які з даних параметрів для вас важливіше:

  • Вага в каратах. В даному випадку прибавка маси не завжди означає збільшення розмірів. Змінюючи пропорції огранки, можна отримати діаманти однакової форми і маси, але різного діаметру.
  • Колір. Даний параметр може визначатися за ТУ (клас від 1 до 9) або за шкалою еталонів GIA (групи від D до Z). Особливу цінність мають безбарвні діаманти, трохи дешевше вам обійдуться камені зі злегка вловимим жовтуватим відтінком.
  • Чистота (наявність дефектів). Камені низької якості позначаються IF - вони не мають помітних дефектів, а незначні недосконалості поверхні легко усуваються шляхом полірування. Діаманти низької якості мають маркування I1, I2, I3 - наявність в них дефектів можна помітити навіть без спеціального обладнання. ТУ класифікує дорогоцінні камені по чистоті на 12 груп, особливу увагу приділяючи увазі ограновування і вазі каменю.
  • Якість ограновування. Це досить суб'єктивний фактор, так як пропорції, які справили враження на одного покупця, можуть залишити байдужим іншого. Найчастіше можна купити діаманти круглого ограновування, ограновування «крапля», «овал», «смарагд», «принцеса».

Розкіш діамантів в інтернет-магазині «Золотий Вік».

Наш каталог виробів з діамантів містить багатий асортимент прикрас, що відрізняються бездоганною якістю і розкішним дизайном. Оригінальні сережки, витончені підвіси, елегантні брошки, стильні браслети, жіночі каблучки з діамантами, чоловічі персні, запонки - шикарний вибір прикрас для прекрасних дам і успішних чоловіків.

Переглядаючи фото ювелірних виробів з діамантами на нашому сайті, ви будете зачаровані їх вишуканістю і красою. У нас ви зможете придбати прикраси з діамантами для себе і своєї другої половинки, в подарунок або просто, щоб висловити свої глибокі почуття. Пари, які планують одружитися, зможуть підібрати і купити каблучку з діамантом – каблучку на заручини або обручку.

Щоб замовити прикраси, що сподобалися в інтернет-магазині «Золотий Вік», заповніть онлайн-заявку або зателефонуйте нам по вказаному телефону. Сяйте у всій красі!

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...