Обручки з діамантами

Обручальные_с_бриллиантами_new_top

Вибір обручок - справа нелегка. Сучасний ринок пропонує безліч різних варіантів цих символічних прикрас, і серед них почесне, особливе місце, займають обручки з діамантами. Якщо ви думаєте, що це варіант каблучок підходить виключно для жінок, то ви помиляєтеся. Чоловічі обручки теж інкрустують цими каменями, і виглядають такі вироби стримано, лаконічно і по-чоловічому.

Як вибрати обручки з діамантами?

Сьогодні все більшою популярністю стали користуватися обручки з діамантами. Така прикраса завжди буде виглядати елегантно і розкішно. Адже алмаз називають царським каменем і королем коштовностей. У східних народів є повір'я, що алмаз може приносити успіх і щастя, він може відводити горе і заздрість від свого господаря. Крім того, цим каменем інкрустують весільні кільця ще й тому, що це він вважається найтвердішим мінералом на Землі, а значить, і шлюбні зв’язки будуть міцними, і ніякі негаразди будуть нестрашні. При виборі весільних кілець з діамантами, в першу чергу потрібно покладатися на власні переваги. Чи хочете ви каблучку з одним великим каменем, або з декількома меншими - вирішувати вам. Чи подобаються вам обручки з білого золота, червоного або жовтого - теж справа тільки вашого смаку. Але все ж потрібно враховувати один момент - якщо у вас довгі і вузькі пальці, то вам підійдуть будь-які прикраси, а якщо пальці короткі і повні, то від масивних, широких виробів краще відмовитися.

Парні обручки з діамантами

Парні обручки з діамантами можуть бути як абсолютно однаковими, так і можуть трохи відрізнятися. Головне, щоб ваша пара обручок підходила вам по дизайну, гармонійно вписувалася в ваш гардероб, і відповідала вашому способу життя. Тому як ці ювелірні вироби ви будете носити кожен день. В інтернет-магазині «Золотий Вік» ви зможете вибрати і купити золоті обручки з діамантами як парні, так просто дуже схожі.

Як доглядати за обручкою з діамантом?

Весільні обручки - це більше ніж прикраси, адже це символ любові і вірності. Їх не надягають у свята або під певне убрання, їх носять не знімаючи. І звичайно, ж кільця будуть бруднитися. Використання кремів для рук, контакт з речовинами які містять жири, можуть сприяти скупченню пилу і бруду навколо каменя, або в місці, де він кріпиться.

Ось кілька рекомендацій по догляду за обручками з діамантом:

  • Замочіть золоте кільце з діамантом в теплій мильній воді;
  • Потім візьміть м'яку губку або м'яку зубну щітку і акуратно промасажуйте виріб;
  • Після цього знову промийте кільце під проточною водою і протріть сухою тонкою тканиною.

Де купити обручки з діамантами?

В українському інтернет-магазині «Золотий Вік» ви зможете купити обручки з діамантом своєї мрії. Своїм клієнтам ми гарантуємо високу якість виробів, гарний дизайн і сучасний стиль. Крім того, ціни на весільні кільця та інші прикраси від Ювелірного заводу «Золотий Вік» порадують вас.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...