Каблучки з раухтопазами

Каблучки з раухтопазами

Каблучки з раухтопазами - це справжній показник гарного смаку, розкоші та стилю. Особливо гарно, і навіть магічно, камінь виглядає при вечірньому освітленні, так що якщо ви шукаєте прикрасу для торжества, зверніть увагу саме на каблучки з цим мінералом.

Раухтопаз - це один з видів кварцу. Цінується камінь високо, нарівні з цитрином, аметистом. Незвичайне, димчасте забарвлення цього мінералу дало йому ще одну назву - димчастий кварц. Визначальним для цього виду кварцу вважається коричневий відтінок. Але насправді, в природі існує багато інших варіантів, які відрізняються один від одного насиченістю кольору. Як би там не було, раухтопаз, в один голос астрологи називають найсильнішим магічним каменем. Так що, обираючи кільце з раухтопазом, потрібно знати про те, що чим більш насичений колір у каменя - тим потужніше у нього енергетика.

Юним особам краще вибирати прикраси, в яких камінь має світлий відтінок коричневого, а бурі, темні камені - краще підійдуть дамам у віці.

Які бувають каблучки з раухтопазом?

Незважаючи на те, що раухтопаз не є дорогоцінним каменем, прикраси з ним користуються великою популярністю. Кільце з раухтопазом не відмовилася б мати напевно жодна модниця. А якщо є попит, значить, є і пропозиція. Майстри Ювелірного заводу «Золотий Вік» виробляють кільця з димчастим кварцом не тільки для жінок, але і для чоловіків. У нас ви зможете купити перстень з раухтопазом або печатку для свого коханого. Крім того, у нас багато варіантів кілець з раухтопазом, які також прикрашені вставками з діамантів, цитрину і інших каменів. Для таких прикрас, як каблучки, димчастий кварц ювеліри гранують різними способами. Камінь найбільш красиво виглядає з діамантовим огранюванням, зі смарагдовим, а також ступінчастим.

На онлайн-полицях нашого інтернет-магазину ви можете купити золоті і срібні каблучки з раухтопазом для жінок на будь-який смак. А також ми можемо запропонувати вам комплекти прикрас з раухтопазом.

Як доглядати за каблучкою з раухтопазом?

Раухтопаз камінь твердий, і пошкодити його досить складно. Але все ж як правильно чистити і зберігати каблучку з раухтопазом? Видалити бруд і жир з поверхні каменю, можна за допомогою м'якої губки і мильного розчину кімнатної температури. Для того, щоб камінь як слід, зарядився позитивною і світлою енергією, його потрібно класти під прямі сонячні промені, наприклад, на підвіконня. Не варто турбуватися через те, що мінерал потьмяніє, адже для цього необхідні дуже високі температури. Зберігати раухтопаз потрібно в скриньці оббитою м'якою тканиною, або ж можна в спеціальному мішечку.

Де купити каблучку з димчастим кварцом?

Якщо ви хочете купити каблучку з раухтопазом, то на сайті ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік» ви точно зможете його знайти. Вас приємно здивують ціни на прикраси, їх неймовірний дизайн і висока якість виконання. На прикраси ми надаємо гарантію. Обираючи ювелірні вироби - обирайте «Золотий Вік».

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...