Каблучки з рубінами

Каблучка з рубіном - прикраса гідна королівської персони

Рубін або червоний корунд - це рідкісний камінь першого порядку. Ним прикрашені розкішні вбрання і корони монархів. З давніх часів його красу і магічні властивості оспівували в легендах і притчах, ним захоплювалися, його бажали. Зараз цей дорогоцінний камінь теж високо цінується в ювелірній промисловості, деякі екземпляри каменів прирівнюються за ціною до діамантів. Глибина і насиченість кольору рубіна в повній мірі розкривається в золотій оправі. Золоте кільце з рубіном - це прикраса, воістину гідна королівської особи.

Колір і відтінки рубіна

Цей таємничий мінерал має насичено-червоний кольором, його називають кольором «голубиної крові». Чим глибший колір, і більший камінь, тим вище він буде цінуватися. Але «цар самоцвітів» має величезний спектр і інших відтінків, які можуть бути пов'язані з підвищеним вмістом домішок різних хімічних речовин у складі мінералу. Такі камені, відповідно, цінуються менше.

Синтетичний рубін

Раніше яхонт (рубін) знайти було дуже складно. Зараз же з цим проблем не виникає, адже рубін навчилися вирощувати. Синтетичний рубін - це повний аналог натурального рубіна, який добувають шляхом розплаву корунду. Його широко використовують в ювелірній справі. У тому випадку якщо ви, наприклад, хочете купити кільце зі штучним рубіном усвідомлено, то в цьому нічого поганого немає. Головне, щоб вас не обманювали, видаючи штучний кристал, за рідкісний корунд. Тому як синтетичний рубін точно так само гарний, його хімічні властивості такі ж, як у дорогоцінного яхонта, крім того, у нього немає таких недоліків, як у самоцвіту, але вартує вирощений кристал в рази дешевше.

Види і особливості каблучок з рубінами

Кільця з рубінами дуже популярні як серед жінок, так і серед чоловіків. Рубінове кільце - це те прикраса, яке підійде не кожному. Цей «темпераментний» виріб символізує владу, пристрасть і високе положення в суспільстві. Його не рекомендують носити імпульсивним і запальним людям, тому як енергетика каменю здатна розпалювати агресію, а ось пасивним і апатичним - він підійде чудово. Кажуть, що золоте кільце з рубіном може стати талісманом, що дарує любов і щастя. Але, перш ніж купити каблучку з рубіном, наприклад для дівчини, варто розуміти, чи підійде вона їй під стиль одягу, вік і зовнішність. Цей насичено червоний камінь найкраще підходить фатальним брюнеткам, а блондинкам і шатенкам можна придивитися до відтінку світлішою. Молодим дівчатам краще зупинити вибір на витончених колечках з невеликими камінчиками, а ось жінкам старшого віку можна купувати кільця з масивним каменем, причому - чим більший самоцвіт, тим краще.

Розкішному каменю - гідну оправу

Найчастіше рубін обрамляють в золото. Це вже класика. Для цього використовують біле, рожеве або червоне золото. Ювелірна індустрія не стоїть на місці, і слідує модним тенденціям, які дозволяють комбінувати відразу кілька металів в одному і тому ж виробі. Так що, якщо ви неординарна, модна особистість - сміливо вибирайте комбіновані моделі. Вони виглядають гідно і не вульгарно. Якщо хочете, щоб матеріал оправи не конкурував з красою каменю, та й коштував дешевше золота, то краще купити срібний перстень з рубіном. Така прикраса більш універсальна, і менш претензійна, а значить, її можна носити під будь-який одяг, навіть офісний.

Вартість золотого кільця з рубіном буде набагато вищою, ніж у колечка в сріблі, і це теж одна з переваг срібного вироби.

З якими каменями поєднується рубін?

Поєднувати камені між собою можна по безлічі ознак. Існує астрологічна, естетична, колірна і багато інших теорій сумісності дорогоцінних каменів між собою. І кожен, хто вирішує купити кільце з рубіном, і носити його з іншими прикрасами, може вибрати для себе одну з них. Але головне, щоб самі ювелірні вироби, і то, як вони виглядають в дуеті, подобалися вам. Звісно існують загальноприйняті істини, про те, з якими каменями поєднується рубін, а з якими ні, які можуть бути вам цікаві. Отже, палаючий рубін прекрасно «дружить» з діамантами і перлами - це просто ідеальне поєднання. В цілому, безбарвні камені прекрасно виглядають в дуеті з яхонтом. Також припустимо комбінувати рубін з авантюрином, хризолітом.

Скільки коштує кільце з рубіном?

Ціна на каблучку з рубіном може залежати від багатьох факторів. Мова зараз йде про мінерал натурального походження. Як вже було сказано вище, яхонт - камінь дуже рідкісний, звідси і висока вартість. Також на ціну каблучки з рубіном може впливати глибина кольору - чим насиченіший і глибший, тим дорожчий. Розмір також має значення. Великі камені і зовсім мають індивідуальну шкалу вимірювання ваги, тому що існує залежність самоцвіту від огранки і товщини. Якщо говорити коротше, то ціна кільця з рубіном порівну залежить від таких факторів: якості каменю і матеріалу оправи.

Каблучки з рубіном в інтернет-магазині «Золотий Вік»

В інтернет-магазині ювелірних прикрас «Золотий Вік» ви зможете знайти свою ідеальну каблучку з рубіном . У нашому асортименті представлена величезна кількість кілець як для жінок, так і чоловіків. Кожне з них унікальне. Кожне з них - творіння мистецтва. Вироби від Ювелірного заводу «Золотий Вік» порадують покупця не тільки своїм унікальним і красивим дизайном, але і доступною ціною. Даруйте радість собі і своїм близьким разом з Ювелірним заводом «Золотий Вік».

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...