Хрестики з рубінами

Хрестики з рубінами

Золотий хрестик з рубіном - це не тільки християнський оберіг, це ще й дуже гарна і вишукана прикраса. Сучасні ювеліри інкрустують хрестики рубінами неспроста, адже цей камінь сам по собі наділений сильною енергетикою. Рубін вважається символом відданості вірі, символом любові, здоров'я і життєвої сили. Тому якщо ви шукаєте дорогоцінний подарунок людині, який би мав сенс і ніс важливий посил, то хрестик з рубіном підійде як не можна краще.

Як вибрати хрестик з рубіном?

Не важливо, шукаєте ви хрестик з рубіном для себе, або на подарунок, в будь-якому випадку варто розуміти, чи буде виріб служити оберегом, або ж, все-таки більше буде виконувати декоративну функцію. Можна поєднати приємне з корисним, і купивши дорогий рубіновий хрестик, ховати його під одяг, тому що за християнськими канонами хрестик повинен бути прихований від очей, він повинен прилягати до тіла. Не варто забувати про те, що для того, щоб хрестик став справжнім оберегом, а не просто дорогою і розкішним прикрасою, його потрібно освятити в церкві. Але на сучасному ринку є безліч варіантів хрестиків з рубінами, які просто зобов'язані бути на виду, тому як вишуканий дизайн самого виробу і краса каменю, заворожують і приковують погляд. Якщо ви вибираєте прикраси для урочистого заходу, то зверніть увагу на золоті хрестики з рубінами і діамантами. Таке поєднання виглядає дуже гармонійно, аристократично і вишукано.

З чим носити хрестик з рубінами?

Сам по собі рубін яскравий і самодостатній мінерал. Тому комбінувати золотий хрестик з рубіном, з прикрасами з яскравими вставками не варто. Ви можете вдягнути акуратні сережки-пусети з рубіном, або ж браслет. Що стосується одягу, з яким буде гармонійно поєднуватися золотий хрестик з рубіном, то краще віддати перевагу однотонному вбранню, переважно нейтральних відтінків. На його тлі прикраса заграє переливами і стане яскравішим.

Де купити золотий хрестик з рубінами?

У ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік» представлено широкий асортимент прикрас з камінням, в тому числі і хрестиків. Купити золотий хрестик з рубінами для себе або в якості подарунка за лічені хвилини у нас можна за доступною ціною. Своїм покупцям ми пропонуємо постійні акції на ювелірні прикраси, приємні бонуси і знижки. Якщо у вас виникнуть питання під час вибору ювелірної прикраси, ви завжди можете зателефонувати нашому менеджеру, і він проконсультує вас і допоможе визначитися з виробом із золота або срібла.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...