Каблучки з топазами

Золоті каблучки з топазами

Каблучка з топазом - це прикраса, яка може не просто підкреслити витонченість рук власниці і її чудовий смак, вона може стати справжнім талісманом. Топаз – напівкоштовний камінь яким прикрашали свої корони багаті королі і султани різних країн. Різні древні народи шанували величну красу топазу, і вірили в його магічні здібності. Вважалося, що різні кольори каменю мали різні особливості. У природі зустрічаються камені майже всіх кольорів веселки. Але найбільш популярним відтінком прийнято вважати блакитний топаз. Це найпоширеніший різновид мінералу. Золоте кільце з топазом по сьогоднішній день вважається прикрасою незвичайною. Про нього мріє кожна дівчина, незважаючи на те, що камінь цей не є дуже дорогим і рідкісним.

Які бувають каблучки з топазом: популярні типи

Щоб переконатися в тому, що асортимент прикрас з топазом дуже великий - ви можете заглянути на онлайн-полиці нашого ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік». У нас ви зможете підібрати кільце з топазом як лаконічне, так і розкішне, масивне. Наші ювеліри інкрустують золоті кільця з топазами і іншими вставками з коштовних і напівкоштовних каменів. В інтернет-магазині «Золотий Вік» великою популярністю користуються каблучки з топазом на заручини і персні з топазом. Перший варіант прикраси може бути як в сріблі, так і в золоті всіх відтінків. Кільце з топазом на заручини дарують не тільки тому, що воно дуже красиве і зачаровує, а й тому, що з давніх часів мінерал вважався хранителем жіночої краси; люди вірили, що він може допомагати при безплідді, зближувати чоловіка і дружину. Якщо говорити про персні з топазом, їх вибирають, тому що від масивної прикраси з блакитним каменем просто неможливо відірвати погляд.

Можна купити перстень з квадратним або овальним лондонським топазом і стати королевою на будь-якому заході. Кажуть, що сама Королева Єлизавета високо цінує ювелірні вироби з блакитними топазами.

Колір каблучок з топазами: який обрати

Вибираючи кільце з топазом, в першу чергу варто спиратися на власний смак і бюджет. Блакитний топаз однаково чудовий і вибагливий в золоті всіх відтінків. На сторінках ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік» ви зможете вибрати і купити такі прикраси з цим прекрасним напівдорогоцінним каменем:

 • кільця з білого золота з топазом;
 • кільця з жовтого золота з топазом;
 • кільця з червоного золота з топазом;
 • кільця з рожевого золота з топазом;
 • кільця з чорного золота з топазом.

Можемо запропонувати своїм клієнтам не тільки великий асортимент кілець з унікальним дизайном і високою якістю виконання, ми також пропонуємо і доступні ціни на прикраси з топазом. Будьте впевнені, що у нас ви точно знайдете каблучку з топазом на свій смак і бюджет.

Як вибрати кільце з топазом: кому підійде цей камінь

Отже, якщо ви хочете мати кільце з топазом, але не знаєте, чи підійде вам така прикраса, то ось вам декілька рекомендацій. Носити каблучку з топазом варто, якщо ви:

 • хочете розвивати свою інтуїцію;
 • хочете відчувати брехню;
 • мрієте завжди досягати своїх цілей.

Блакитний топаз за знаком Зодіаку найкраще підходить Скорпіонам. Представникам цього знака камінь допоможе відновлювати сили і буде надавати їм мудрості. Решті знаків теж можна носити кільце з топазом, просто, можливо, його вплив на людину не буде таким вираженим.

Як носити кільце з топазом

На якому пальці носити каблучку з топазом значення має велике: надягайте золоту, масивну прикрасу на вказівний палець правої руки. При цьому сміливо одягайте інші кільця на ту ж руку. Топази «доброзичливі» в цьому плані, сусідства вони не бояться.

Як доглядати за кільцем з топазом?

 • Золоте кільце з топазами не можна довго тримати під прямим сонячним світлом;
 • Мити кільце рекомендують в мильному розчині;
 • Зберігати прикрасу потрібно в спеціальній скриньці чи мішечку;
 • Не можна допускати контакту виробу з абразивними агресивними рідинами.

Де купити кільце з топазом?

Купити золоте кільце з топазом за приємною ціною можна в ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік». У нас на сайті ви знайдете величезний асортимент прикрас з цим каменем, а також докладний опис кожного прикраси. Гарний дизайн і висока якість ювелірних виробів точно не залишать вас байдужими.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...