Пірсинг

Сережки для пірсингу від Ювелірного заводу «Золотий Вік»

Пірсинг - це одна з найдавніших прикрас, що мала глибокий символічний зміст. Зараз в ці аксесуари не вкладають сакральний сенс, це просто дуже модна прикраса, яке несе лише естетичне навантаження. Якщо ви любите нестандартні рішення і не можете жити без експериментів із зовнішністю, хочете проколоти ніс, губу, пупок і т.д., тоді вам слід купити прикрасу для пірсингу, яка б не тільки виглядала красиво, але і не шкодила вашому здоров'ю. В інтернет-магазині «Золотий Вік» ви зможете вибрати саме такі золоті сережки для пірсингу. Вам сподобається різноманітність моделей і форм цих ювелірних виробів, а за найкращою ціною їх можна купити за лічені хвилини.

Яку прикрасу для пірсингу краще обрати?

Фахівці ні в якому разі не рекомендують використовувати на місці проколу сережки із різних металевих сплавів, які містять нікель та кобальт. Це може загрожувати наслідками у вигляді запалення рани та її нагноєння. Також не потрібно надягати і срібну сережку для первинного пірсингу, але коли прокол заживе, надягати срібну прикрасу можна. Для безпеки і стерильності, для виготовлення сережок для пірсингу застосовують саме дорогоцінні метали - срібло і золото різних кольорів. Сьогодні золоті сережки для пірсингу виглядають особливо гарно на дівчатах, тому що майстри-ювеліри інкрустують ці прикраси різнокольоровими каменями. Одна велика вставка, або розсип каменів - обирайте свою неповторну сережку! В каталозі ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік» ви зможете купити такі види сережок для пірсингу:

  • штанги (для язика);
  • лабрети і сережки-кільця (для вух);
  • ностріли (сережки для носа);
  • банани (для пупка і брів).

Кожен тип прикрас має своє призначення, і дуже важливо звертати увагу на розмір виробу. Не варто купувати занадто масивні і великі сережки для пірсингу. Крім того, що вони можуть безглуздо виглядати, вони можуть дуже сильно розтягувати шкіру. Обираючи сережки для пупка або носа, краще купувати стандартні за розмірами вироби.

Пірсинг в пупок

Проколювати пупок до сих пір дуже популярно. Настільки, що цей вид пірсингу вже давно зрівнявся з проколюванням вух. І, напевно, такий спосіб прикрашати своє тіло не втратить актуальності ще дуже довго. Тому в нашому інтернет-магазині представлений такий широкий асортимент саме сережок в пупок. Ваша золота сережка в пупок, придбана у нас, може мати такі вставки:

  • фіаніти Swarovski Zirconia;
  • фіаніти;
  • перли;
  • діаманти.

Сережки для пірсингу в ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік» - це завжди висока якість прикрас та красивий, стильний дизайн. Обирайте ювелірні вироби для себе і своїх близьких на будь-який смак і бюджет.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...