Золоті запонки

Елегантні чоловічі запонки: вічна класика

Є чоловіки, яким зручно ходити в спортивних костюмах. Є й такі, кому подобається повсякденний стиль: футболки, сорочки, джинси, бриджі та т.п. Але є і такі, хто віддає перевагу класиці. Саме для останньої категорії чоловіків існують елегантні прикраси, іменовані запонками. Сьогодні це прикраси здаються нормою, однак виникло воно відносно недавно - лише в період правління Людовика XIV, який правив Францією в XVII столітті. До нього манжети підв'язувалися за допомогою декоративних стрічок, проте монарх розважливо припустив, що йому не личить підв'язувати манжети звичайним текстилем, і тому розпорядився, щоб йому виготовили спеціальні ґудзики з дорогоцінних металів, з'єднані між собою ланцюжком або іншим замочком.

Саме ці аксесуари отримали назву «запонки», і після Людовика XIV досить швидко увійшли в моду. Запонки робили з золота, срібла, скла і безлічі інших вишуканих матеріалів. Прикраси також інкрустувались різного роду дорогоцінними каменями, і це було свого роду мірило успішності і солідності чоловіка. Чим елегантніше і чим дорожче запонки, тим успішніше чоловік. У XIX столітті сталося кілька революцій, включаючи промислову. Всюди будувалися заводи, і на деяких з них почали виробляти запонки в промислових масштабах. Звісно, це не були твори ювелірного мистецтва, але свою функцію вони виконували чудово. Так справжні джентльмени по всьому світу поступово звикали носити манжети, сорочки і піджаки з запонками.

На сьогоднішній день запонки - кращий чоловічий аксесуар, стильний вигляд якого привертає тільки справжніх джентльменів, що вважають за краще строгу класику і елегантність. В каталозі ювелірної мережі «Золотий Вік» представлений великий асортимент запонок, купити які зважаться тільки ті, хто дійсно їх заслуговує.

Як вибрати запонки: декілька простих рекомендацій

Існує два найбільш поширених виду класичних чоловічих запонок:

  • Симетричні. Цей різновид аксесуарів має найбільш суворий і стриманий вид. В нашому каталозі вони представлені великим вибором в плані кольорів золота, форми і обрамлення.
  • Несиметричні. Запонки цього виду мають тільки лицьову сторону, з протилежного ж боку є тільки застібка.

І перший, і другий вид прикрас є в нашому каталозі. Несиметричні запонки доступніші в плані ціни, так як на них йде набагато менше дорогоцінних металів і каменів. У будь-якому випадку, за красою вони не поступаються симетричним.

Інкрустують аксесуари різноманітним камінням. Частіше за все це діаманти, сапфіри, онікс, фіаніти. Найбільш елітарно виглядають запонки з діамантами - це справжній витвір ювелірного мистецтва, що підкорює своєю красою, елегантністю та класичним духом. Фіаніти - відмінний варіант для тих, хто хоче отримати відмінний елітний аксесуар, не переплачуючи за дорогоцінне каміння. Вони виглядають трохи менш презентабельно, ніж запонки з сапфірами або діамантами, але теж цілком гідно.

У нашому каталозі ви зможете підібрати не тільки запонки, а й відповідної перстень-печатку, відповідний по стилю і зовнішньому вигляду.

Як правильно носити запонки

Ми виготовляємо прикраси, які ідеально будуть поєднуватися з будь-яким чоловічим костюмом. Головне правило тут - запонки повинні підходити за кольором до вашого костюму. Що стосується золота, то воно ідеально гармонує з будь-яким кольором, а ось камені - не завжди. Сапфіри добре поєднуються з синім, бежевим, білим костюмом. Діаманти прозорі і яскраві, а тому універсальні. Те ж саме стосується і фіанітів. Онікси чорні, немов смола, тому вони ідеально підходять для білого або чорного ділового костюма.

Крім перерахованого вище, існує ще кілька рекомендацій:

  • запонки ніколи не носяться зі спортивними годинниками;
  • якщо ви носите смокінг, то запонки надягають під сорочку з французьким манжетом - це обов'язково;
  • на обох руках повинні бути тільки однакові запонки, ніяких винятків.

І якщо ви купуєте чоловічі запонки з діамантами, пам'ятайте про те, що зберігати їх потрібно виключно окремо від інших прикрас та аксесуарів. Справа в тому, що діаманти легко можуть подряпати інші прикраси, будь вони з золота або срібла. Діамант - найміцніший мінерал із тих, що зустрічається в природі, тому його зберігають окремо.

У нашому каталозі ви завжди зможете купити запонки як для себе, так і в подарунок близькій людині або колезі. У нас є тематичні аксесуари до дня народження, ювілею, на Новий рік і т.п. Якщо виникнуть додаткові питання, звертайтеся за вказаними на сайті номерами.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...