Затискачі

Затискачі для краватки: класична розкіш

Протягом століть люди носили вільний одяг, а послуги професійних швачок були доступні далеко не всім, тому багато видів одягу скріплювалися за допомогою різного роду затискачів. Спочатку це були стрічки з тканини або шкіри, однак пізніше люди винайшли брошки, які служили одночасно фіксатором і красивим аксесуаром. Трохи пізніше в Китаї з'явилися спеціальні затиски, які використовувалися для закріплення хусток, шапочок і фіксації волосся. Брошки могли стати загрозою, якщо їх носити біля шиї, а ось затискачі підходили ідеально.

Свій сучасний вигляд і функції затискачі знайшли лише в XIX столітті, у Франції. Саме в той час зародилася мода на краватки-стрічки, які носили практично всі дворяни й аристократи. У XX столітті мода на краватки та затискачі для них досягла свого піку - кожен поважаючий себе джентльмен мав спеціальну скриньку з запонками, різного роду перснями та зажимами. Це були не просто прикраси, а свого роду необхідність, точно так, як сьогодні у кожної дівчини є косметичка.

Цікавий факт, що в США до сих пір єдиною ювелірною прикрасою, яку дозволено носити військовослужбовцям, є затиск. Все інше прийнято зберігати вдома і надягати тільки під час звільнення.

На сьогоднішній день більшість людей носить краватки тільки з якогось приводу, однак справжні джентльмени і ділові люди продовжують бути вірними суворій класиці. І дизайн шпильок для краватки повинен бути респектабельним, як і сам чоловік, який його носить.

Особливості асортименту ювелірної мережі «Золотий Вік»

У нашому каталозі представлені вишукані затискачі з золота 585 проби. Кожна модель являє собою суворе і елегантне прикраса, що має універсальним дизайном. В якості прикраси використовується тільки інкрустація дорогоцінним камінням:

  • раухтопазами;
  • гранатами;
  • фіанітами;
  • діамантами.

Кожен варіант інкрустації є нетлінною класикою: в усі часи золоті затиски прикрашалися різного роду натуральними каменями, колір яких гармонує з самим золотом. Якщо ви хочете купити затискачі для краватки, то більш підходящого магазину в Україні просто не знайти. Ми створюємо не просто прикраси, а класичні витвори ювелірного мистецтва, які будуть актуальні в усі часи.

Як вибрати затискач для краватки

Якщо ви прийняли рішення купити затиск для краватки для себе або в подарунок, то важливо пам'ятати кілька моментів:

  • Якщо майбутній власник носить запонки, то вони повинні бути виготовлені з того ж металу і бути того ж кольору, що і затиск.
  • Колір шпильки повинен підходити до кольорової гами костюма. Золото в цьому плані універсально - воно підходить під будь-який колір. А ось камінь - на нього слід звернути увагу. Якщо костюм світлий, то краще, якщо шпилька для краватки буде з фіанітами або з діамантами. Для темного костюма підійдуть будь-які камені.
  • Шпильки не вдягають разом з жилетом, так як він виконує приблизно ту ж функцію.

Крім того, в процесі носіння важливо пам'ятати, що шпилька повинна розташовуватися між третім і четвертим ґудзиком на сорочці. Саме на цьому місці його носили в усі часи.

У каталозі нашого інтернет магазина представлені ексклюзивні затискачі для краваток з золота високої проби. Якщо у вас виникнуть додаткові питання або проблеми з вибором, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно нададуть будь-яку допомогу.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...