Колекція «Старослов'янські обереги»

обереги_top

Колекція старослов'янських оберегів, створена майстрами ювелірного заводу «Золотий Вік» - ювелірне втілення споконвічних традицій слов'янських народів. У сучасних прикрасах з українським орнаментом майстерно переплелися багатство традицій нашого народу, духовність і ювелірне мистецтво.

Ідеальне поєднання форми з глибоким змістом з'єдналися в кожному оберегу. Оберіг несе в собі особливий, таємний сенс, який є втіленням філософії духовної краси наших предків, а кожен український орнамент таїть у собі глибоке значення, тому кожна підвіска-оберіг спрямована на те, щоб оберігати свого власника, дарувати йому захист, вірність і любов, гармонію жіночого і чоловічого начала.

Одна з прикмет сучасності - повернення до старослов'янських витоків. Український орнамент, який дійшов до нас в історичних вишивках, завжди був особливою, символічною мовою, що є системою знаків і ніс велике смислове навантаження. Орнаменти були покликані оберігати людину від ворожості зовнішнього світу і захищати від біди. Зберігаючи тепло і силу віри, підвіски-обереги з нової колекції ювелірного заводу «Золотий Вік» подарують вам красу і будуть оберігати від зла, привносячи спокій і гармонію у ваше життя. Така символічна прикраса, без сумніву, стане прекрасним подарунком для рідної або близької людини.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...