Ланцюжки для дітей

Ланцюжки для дітей в подарунок

Дитячий золотий ланцюжок – один з перших ювелірних виробів, котрий отримує малюк у своєму житті. Зазвичай їх дарують в комплекті з золотим хрестиком, батьки або хресні. Також дитячі золоті ланцюжки часто дарують в День народження, на круглі дати. Так що якщо ви хочете зробити дитині цінний і пам'ятний подарунок, то ювелірний виріб, такий, як дитячий золотий ланцюжок, стане відмінним варіантом.

Адже іграшки ламаються, з одягу діти виростають, а подаровані гроші швидко «зникають», але ювелірні вироби залишаються з людиною на довгі роки.

Як обрати ланцюжок для дитини?

Всі предмети, в тому числі і ювелірні прикраси (такі, як дитячі золоті ланцюжки), які призначаються для дітей, повинні бути дуже якісними і правильно підібраними. Тому, вибираючи це ювелірний виріб у подарунок, важливо звертати увагу, на деякі особливості.

Довжина і плетіння

Не купуйте ланцюжок із занадто складним плетінням, тому як між ланками можуть застрягати волосся, одяг. Панцирне і якірне плетіння - це найкращі варіанти для дитячих ланцюжків. Також важливо звертати увагу і на товщину виробу: не потрібно вибирати дуже масивні і товсті ланцюжки, але й занадто тонкий ланцюжок може швидко порватися. Що стосується довжини прикраси, то рекомендована довжина ланцюжка для немовлят - від 35 см, для малюків від року - 40 см. Добре, коли довжина виробу в два рази довша діаметра основи шийки дитини.

Застібка

Цей нюанс упускати при виборі золотого ланцюжка для дітей ніяк не можна. Дивіться, щоб кільце замочку не мало розрізів, щоб малюк не поранився, якщо ланцюжок раптом розстібнеться під час гри або руху. Краще купити прикрасу зі шпренгельним або карабіновим замком.

Якість

Обираючи золотий ланцюжок для дитини, не забувайте про те, що він повинен бути якісним. Що це означає? Це означає, що золотий сплав повинен мати 585 пробу. У ювелірному інтернет-магазині «Золотий Вік» ви зможете купити дитячі золоті ланцюжки, дитячі ювелірні шнурки, а також дитячі кольє, які порадують вас своєю ціною і високою якістю.

Відмінності золотих ланцюжків для дітей від ланцюжків для дорослих

Універсальність - ось одна з головних відмінностей ланцюжка для дорослих від дитячого. Ланцюжок із золота для дівчинки і хлопчика можна купити однаковий, а ось жінка навряд чи буде носити масивний, чоловічий виріб із грубим плетінням. Наступними відмінностями можна назвати довжину і вагу виробу. Як вже було сказано вище, малюкам не варто купувати довгі, і масивні прикраси.

Де купити ланцюжок в подарунок дитині?

Якщо на походи по ювелірних магазинах для того, аби вибрати, золотий ланцюжок для дитини у вас немає часу, то завітайте на сайт інтернет-магазину «Золотий Вік». На наших онлайн-полицях представлено багато красивих дитячих прикрас, так що для того, щоб купити дитячий золотий ланцюжок вам потрібно буде лише вибрати фільтри для покупки, які знаходяться в лівому кутку сторінки. Своїм покупцям ми гарантуємо найвищу якість ювелірних золотих виробів, а також надаємо гарантію на їх покупку терміном на 3 роки.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...