Хрестики для дітей

Хрестики для дітей в подарунок

Хрещення - одне з найважливіших таїнств у житті християнина. Батьки намагаються, як можна раніше провести його, щоб захистити своє маленьке чадо від усіх можливих нещасть, і закликати милість Бога. Всі ми знаємо, що цей обряд не можливий без символу християнства - натільного хрестика. Якщо ви хочете подарувати дитячий золотий хрестик своєму хрещенику або хрещениці, то вам варто відповідально підійти до його вибору. На онлайн-полицях ювелірного інтернет-магазину «Золотий Вік» ви зможете знайти золоту прикрасу, яке б підійшла вам за ціною та багатьма іншими критеріями, але про них мова піде нижче.

Які бувають дитячі хрестики?

Символ християнської віри може бути виконаний із різних матеріалів. Але найчастіше купують срібні, золоті або ж зроблені з декількох видів металу. Дуже часто для контрасту ювеліри роблять сам натільний хрестик з одного кольору золота, а розп'яття, (фігуру Ісуса) з іншого. Такий хрестик з розп'яттям вважається канонічним. Також важливо розуміти, що є як православні дитячі хрестики, так і католицькі дитячі хрестики. Їх відмінності полягають в тому, що у католиків прийнято носити чотирикутний хрестик з витягнутою вертикальною поперечиною, а ось православні люди, особливо на форму уваги не звертають, але поширеним варіантами хрестиків вважаються шестиконечні і восьмикінечні натільні хрестики. Існують відмінності і в зображенні самого Христа, а також кількості цвяхів в його тілі. Хрестик для хрещення немовляти може бути як зі вставками з каменів, так і без них. Найчастіше, звичайно, можна зустріти другий варіант виробу. Дитячі хрестики без вставок коштують дешевше, ніж з камінням, та й вони вважаються більш практичними.

Як обрати хрестик для дитини в подарунок?

У слов'янській культурі прийнято хрестити саме немовлят, але є і ті батьки, які вважають, що здійснювати обряд потрібно тоді, коли дитина підросте, і стане свідомою, але більше, звичайно, перших. Проте, якщо ви шукаєте дитячий золотий хрестик для дитини, то перед його покупкою зверніть увагу на такі аспекти:

  • Розмір. Ідеальним для малюка вважається натільний хрестик, довжина якого становить до 2-х см.
  • Відсутність гострих граней і елементів, які б могли травмувати дитину.
  • Матеріал. В цьому плані церква лояльна, і не диктує правил з приводу того, з якого матеріалу повинен бути виконаний дитячий хрестик. Все залежить від ваших уподобань, і бюджету, який ви зможете витратити на його придбання.

Але все ж краще купити золотий хрестик для дитини, або срібний, тому як ці метали є гіпоалергенними і не зашкодять дитині. До того ж, такий хрестик довговічний, і хрещеник або хрещениця зможуть носити його, вже будучи дорослими.

Де купити хрестик в подарунок дитині?

Якщо вам пощастило стати хрещеним батьком малюка, або ж ви просто хочете купити золотий хрестик для дитини, то на сайті ювелірного магазину «Золотий Вік» ви точно зможете вибрати продукт, який найкраще підійде вам за всіма параметрами і стане особливим оберегом для малечі. Дитячі золоті хрестики представлені у нас в широкому асортименті. Ви зможете придбати цей символ віри в білому, червоному або лимонному золоті, а також в сріблі.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...