Ланцюжки срібні

Вишукані срібні ланцюжки: шматочок історії

У всі часи люди шукали різні способи, як прикрасити своє тіло і одяг. У первісних людей навіть різні останки тварин могли виконувати декоративну функцію. Шкіра та хутро, звісно, мали і практичну користь, але були в тому числі і прикрасою. Що стосується предметів, які виконували виключно функцію аксесуара, то первісні люди створювали для цього різні намиста, браслети, ланцюжки і т.п. Таким чином, прикраси створювалися ще до того, як перші люди навчилися обробляти метал.

З плином часу люди не тільки навчилися обробляти метали, а й відкрили для себе цінність дорогоцінного срібла і золота. Золото зустрічалося набагато рідше в природі, а тому і ціна на нього завжди була вищою. Срібло ж - набагато частіше, але це не применшує його численних позитивних якостей. Зокрема, срібні ланцюжки сяють яскравіше, особливо якщо на виріб нанести родієве покриття, що захищає прикраси від потемніння. Якщо ви вирішили купити недорогий ланцюг зі срібла вищої якості, то асортимент ювелірної мережі «Золотий Вік» до ваших послуг.

Види срібних ланцюжків

Говорячи про різновиди ланцюжків, маються на увазі в першу чергу способи плетіння. Їх існує величезна кількість, проте можна виділити кілька найбільш ключових:

 • Якірне. Цей спосіб характеризується найбільшою міцністю і надійністю. Крім того, він універсальний, тому що підходить жінкам, чоловікам і навіть дітям. Ланцюжки з якірним плетінням найбільш поширені, так як вони прості в виробництві і мають нейтральний зовнішній вигляд.
 • Панцирне плетіння. Сама назва говорить про те, що даний вид плетіння забезпечує високу міцність ланцюга. Крім цього, ланцюжки з панцирним плетінням виглядають вкрай симпатично, тому що з обох боків ланцюга виходить гладка рівна поверхня. У випадку з сріблом це виглядає воістину вражаюче.
 • Снейк. В цьому випадку ланцюжок зовнішнім видом нагадує змійку, звідки і отримав свою назву. Такі вироби досить складно зігнути, так як ланки дуже тісно притиснуті один до одного.
 • Подвійний ромб. Послідовне з'єднання ромбоподібних ланок.
 • Арабка. Один з найбільш незвичайних і красивих варіантів. Для виготовлення таких срібних ланцюжків використовуються сплавлені один з одним ланки у вигляді вісімки (або знака нескінченності, кому як зручніше називати).
 • Сінгапур. Такі ланцюжки в більшості випадків підходять жінкам, так як спосіб плетіння має досить витончений зовнішній вид.
 • Фантазійне. У цьому випадку ніяких конкретних особливостей немає, так як кожний срібний ланцюжок - справа рук майстра, і має унікальний зовнішній вигляд. Звідси і назва.
 • Плетіння «Love». В цьому випадку зовнішній вигляд ланок має форму сердечок. Це ідеальний варіант для покупки в подарунок коханій дівчині або жінці.

Крім вищеописаних, в нашому каталозі представлена велика кількість інших варіантів плетіння, так що ви без зусиль зможете купити саме такий срібний ланцюжок, який повністю задовольнить ваш естетичний смак.

Як правильно вибрати срібний ланцюжок

Щоб покупка вас не розчарувала, до вибору ланцюжка зі срібла необхідно підійти з усією відповідальністю. По-перше, срібло має бути 925 проби. Це загальноприйнятий стандарт всіх сучасних ювелірних заводів. Якщо срібло має велику кількість домішок, то прикраси з нього виходять недостатньо гарними.

Другий момент - родіювання. На сучасних заводах на всі вироби з срібла обов'язково наносять тонкий шар родію. Цей благородний метал не реагує з киснем і має більш яскравий блиск, ніж саме срібло, за рахунок чого срібні ланцюжки мають більш презентабельний зовнішній вигляд, і не темніють з часом. У нашому каталозі абсолютно всі прикраси зроблені з використанням технології родіювання, тому їх бездоганний зовнішній вигляд порадує навіть найбільш вимогливих клієнтів.

Це лише технічні моменти, залишилися естетичні:

 • Зрілим жінкам рекомендується купувати більш масивні срібні ланцюги, які свідчать про достаток і благополуччя. Молодим дівчатам, навпаки, краще носити тоненькі акуратні вироби, які будуть лише підкреслювати красу, а не затьмарювати її своїм блиском.
 • Ідеальна довжина ланцюжка - коли вона досягає ключиць, не опускаючись нижче. Винятком можуть стати лише ланцюжки, на які в подальшому чіпляють підвіску. Якщо ланцюг опускається нижче ключиць, він візуально подовжує шию. Аналогічним чином короткий ланцюг візуально вкорочує її.
 • Намагайтеся купувати цільні литі ланцюжки, так як вони служать довше і більш якісні.

Срібло - досить доступний метал (якщо порівнювати з іншими дорогоцінними металами), однак ювелірні вироби зі срібла виглядають воістину чудово. Якщо ви хочете купити недорогий срібний ланцюг, то наш каталог до ваших послуг. Скориставшись зручним фільтром на сайті, ви зможете підібрати оптимальний для себе варіант.

Якщо виникнуть додаткові питання, звертайтеся за вказаними на сайті номерами. Наші менеджери люб'язно нададуть всю необхідну інформацію.

Item(s) added to cart
Оставить отзыв
Loading...